62PPM08BM35B
- Артикул производителя:
- 62PPM08BM35B
- Краткое описание:
- HOLE PLUG, 8MM HOLE, 0.8-3.5MM
- Color :
- Black
- Flange Diameter :
- 0.472" (12.00mm)
- Hole Diameter :
- 0.315" (8.00mm)
- Panel Thickness :
- 0.031" ~ 0.138" (0.80mm ~ 3.50mm)