62PPM06BM16
- Артикул производителя:
- 62PPM06BM16
- Производитель/Бренд:
- Essentra Components
- Краткое описание:
- HOLE PLUG, 6MM HOLE, 0.8-1.6MM P
- Производитель :
- Essentra Components
- Категория товара :
- Hole Plugs - Tapered Caps
- Color :
- Natural
- Diameter - Inside :
- Diameter - Outside :
- Flange Diameter :
- 0.394" (10.00mm)
- Hole Diameter :
- 0.236" (6.00mm)
- Material :
- Nylon
- Panel Thickness :
- 0.031" ~ 0.063" (0.80mm ~ 1.60mm)