62MPS0500
- Артикул производителя:
- 62MPS0500
- Краткое описание:
- HOLE PLUG, SNAP IN, .500 IN HOLE
- Flange Diameter :
- 0.578" (14.68mm)
- Hole Diameter :
- 0.500" (12.70mm)
- Panel Thickness :
- 0.063" (1.59mm) 1/16"