62MPS0375
- Артикул производителя:
- 62MPS0375
- Краткое описание:
- HOLE PLUG, SNAP IN, .375 IN HOLE
- Flange Diameter :
- 0.468" (11.89mm)
- Hole Diameter :
- 0.375" (9.53mm) 3/8"
- Panel Thickness :
- 0.063" (1.59mm) 1/16"