62MPS0343
- Артикул производителя:
- 62MPS0343
- Краткое описание:
- HOLE PLUG, SNAP IN, .343 IN HOLE
- Flange Diameter :
- 0.410" (10.41mm)
- Hole Diameter :
- 0.343" (8.71mm)
- Panel Thickness :
- 0.063" (1.59mm) 1/16"