62MP1000
- Артикул производителя:
- 62MP1000
- Краткое описание:
- HOLE PLUG 1.000" NYLON BLACK
- Flange Diameter :
- 1.203" (30.56mm)
- Hole Diameter :
- 1.000" (25.40mm) 1"
- Panel Thickness :
- 0.125" (3.18mm) 1/8"