C-1002-03/PSA-1"X1"-50PK
- Артикул производителя:
- C-1002-03/PSA-1"X1"-50PK
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- FOAM 1"X1" THERMOPLASTIC BLUE
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Foam
- Color :
- Blue
- Density :
- Material :
- Thermoplastic
- Material Flammability Rating :
- UL94 V-0
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.00" W x 1.00" L (25.4mm x 25.4mm)
- Thickness :
- 0.030" (0.76mm)