CF-42SC-015/PSA-1"X1"-50PK
- Артикул производителя:
- CF-42SC-015/PSA-1"X1"-50PK
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- CONFOR CF-42SC-015/PSA DAMPING F
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Foam
- Color :
- Black
- Density :
- 101 kg/m³
- Material :
- Polyurethane
- Material Flammability Rating :
- UL94 HF-1
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.00" W x 1.00" L (25.4mm x 25.4mm)
- Thickness :
- 0.059" (1.50mm)