CA701-15-2M
- Артикул производителя:
- CA701-15-2M
- Производитель/Бренд:
- Altech
- Краткое описание:
- TS35X15MM DIN RAIL 2M SOLID (ROH
- Производитель :
- Altech
- Категория товара :
- DIN Rail Channel
- Length :
- 78.740" (2000.00mm)
- Material :
- Steel
- Plating :
- Zinc
- Product Status :
- Active
- Size :
- 1.378" W x 0.591" H (35.00mm x 15.00mm)
- Slotted/Unslotted :
- Unslotted
- Thickness :
- 0.039" (1.00mm)