TCSD-22-S-07.50-01-F-N
Артикул производителя:
TCSD-22-S-07.50-01-F-N
Краткое описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key
Length :
0.625' (190.50mm, 7.50")
Number of Positions :
44
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)