TCSD-07-D-09.45-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-07-D-09.45-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.787' (240.00mm, 9.45")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)