TCSD-05-D-08.50-01-F-R
Артикул производителя:
TCSD-05-D-08.50-01-F-R
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Length :
0.708' (215.90mm, 8.50")
Number of Positions :
10
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)