TCSD-06-D-02.20-01-L-N-R
- Артикул производителя:
- TCSD-06-D-02.20-01-L-N-R
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.183' (55.88mm, 2.20")
- Number of Positions :
- 12
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)