TCSD-08-D-05.47-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-08-D-05.47-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.456' (138.94mm, 5.47")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)