TCSD-13-S-05.20-01-N-P01
- Артикул производителя:
- TCSD-13-S-05.20-01-N-P01
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Length :
- 0.433' (132.08mm, 5.20")
- Number of Positions :
- 26
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)