TCSD-08-D-04.50-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-08-D-04.50-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.375' (114.30mm, 4.50")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)