VMTSC75-55-M12-55-S
- Артикул производителя:
- VMTSC75-55-M12-55-S
- Краткое описание:
- STUD & HOLE VIBRATION MOUNT
- Size / Dimension :
- 2.953" Dia (75.00mm)
- Thickness :
- 2.165" (55.00mm)