VMTSC100-75-M16-55-Z
- Артикул производителя:
- VMTSC100-75-M16-55-Z
- Краткое описание:
- STUD & HOLE VIBRATION MOUNT
- Hardness :
- 55 Shore A
- Size / Dimension :
- 3.937" Dia (100.00mm)
- Thickness :
- 2.953" (75.00mm)