VMS38-19-5/16-55-Z/10PK
- Артикул производителя:
- VMS38-19-5/16-55-Z/10PK
- Краткое описание:
- FEMALE RUBBER BUMPER PACK
- Size / Dimension :
- 1.496" Dia (38.00mm)
- Thickness :
- 0.748" (19.00mm)