VMT75-40-M12-55-S
- Артикул производителя:
- VMT75-40-M12-55-S
- Краткое описание:
- MALE RUBBER BUMPER
- Size / Dimension :
- 2.953" Dia (75.00mm)
- Thickness :
- 1.575" (40.00mm)