VMST38-32-M8-30-55-SPS
- Артикул производителя:
- VMST38-32-M8-30-55-SPS
- Краткое описание:
- CONICAL RUBBER BUMPER
- Shape :
- Cylindrical, Tapered
- Size / Dimension :
- 1.496" Dia (38.00mm)
- Thickness :
- 1.260" (32.00mm)