VMS25-13-1/4-55-Z/25PK
- Артикул производителя:
- VMS25-13-1/4-55-Z/25PK
- Производитель/Бренд:
- JW Winco/Otto Ganter
- Краткое описание:
- FEMALE RUBBER BUMPER PACK
- Производитель :
- JW Winco/Otto Ganter
- Категория товара :
- Bumpers, Feet, Pads, Grips
- Color :
- Black
- Form :
- Hardness :
- 55 Shore A
- Material :
- Rubber
- Mounting Type :
- Threaded Stud
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Cylindrical, Flat Top
- Size / Dimension :
- 0.984" Dia (25.00mm)
- Thickness :
- 0.512" (13.00mm)