VMS70-55-M10-55-Z/2PK
- Артикул производителя:
- VMS70-55-M10-55-Z/2PK
- Краткое описание:
- FEMALE RUBBER BUMPER PACK
- Size / Dimension :
- 2.756" Dia (70.00mm)
- Thickness :
- 2.165" (55.00mm)