VMTSC100-40-M16-70-Z
- Артикул производителя:
- VMTSC100-40-M16-70-Z
- Производитель/Бренд:
- JW Winco/Otto Ganter
- Краткое описание:
- HOLE & STUD VIBRATION MOUNT
- Производитель :
- JW Winco/Otto Ganter
- Категория товара :
- Bumpers, Feet, Pads, Grips
- Color :
- Black
- Form :
- Hardness :
- 70 Shore A
- Material :
- Rubber
- Mounting Type :
- Threaded Stud
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Cylindrical, Recessed Center
- Size / Dimension :
- 3.937" Dia (100.00mm)
- Thickness :
- 1.575" (40.00mm)