VMS40-25-3/8-55-Z/10PK
- Артикул производителя:
- VMS40-25-3/8-55-Z/10PK
- Краткое описание:
- FEMALE RUBBER BUMPER PACK
- Size / Dimension :
- 1.575" Dia (40.00mm)
- Thickness :
- 0.984" (25.00mm)