VMT40-20-M8-55-Z/10PK
- Артикул производителя:
- VMT40-20-M8-55-Z/10PK
- Краткое описание:
- MALE RUBBER BUMPER PACK
- Size / Dimension :
- 1.575" Dia (40.00mm)
- Thickness :
- 0.787" (20.00mm)