VMTSC60-30-M10-55-Z/2PK
- Артикул производителя:
- VMTSC60-30-M10-55-Z/2PK
- Краткое описание:
- STUD & HOLE VIBRATION MOUNT PACK
- Size / Dimension :
- 2.362" Dia (60.00mm)
- Thickness :
- 1.181" (30.00mm)