VMS50-20-M10-55-Z/5PK
- Артикул производителя:
- VMS50-20-M10-55-Z/5PK
- Краткое описание:
- FEMALE RUBBER BUMPER PACK
- Size / Dimension :
- 1.969" Dia (50.00mm)
- Thickness :
- 0.787" (20.00mm)