VMS51-41-3/8-55-S
- Артикул производителя:
- VMS51-41-3/8-55-S
- Краткое описание:
- FEMALE RUBBER BUMPER
- Size / Dimension :
- 2.008" Dia (51.00mm)
- Thickness :
- 1.614" (41.00mm)