VMT38-19-5/16-55-S/2PK
- Артикул производителя:
- VMT38-19-5/16-55-S/2PK
- Производитель/Бренд:
- JW Winco/Otto Ganter
- Краткое описание:
- MALE RUBBER BUMPER PACK
- Производитель :
- JW Winco/Otto Ganter
- Категория товара :
- Bumpers, Feet, Pads, Grips
- Color :
- Black
- Form :
- Hardness :
- 55 Shore A
- Material :
- Rubber
- Mounting Type :
- Screw Mount
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Cylindrical, Recessed Center
- Size / Dimension :
- 1.496" Dia (38.00mm)
- Thickness :
- 0.748" (19.00mm)