VMS75-25-M12-70-Z/2PK
- Артикул производителя:
- VMS75-25-M12-70-Z/2PK
- Краткое описание:
- RUBBER BUMPER PACK
- Hardness :
- 70 Shore A
- Size / Dimension :
- 2.953" Dia (75.00mm)
- Thickness :
- 0.984" (25.00mm)