VMTSC35-25-5/16-55-Z/5PK
- Артикул производителя:
- VMTSC35-25-5/16-55-Z/5PK
- Краткое описание:
- STUD & HOLE VIBRATION MOUNT PACK
- Size / Dimension :
- 1.378" Dia (35.00mm)
- Thickness :
- 0.984" (25.00mm)