VMTSC40-20-M8-55-S/2PK
- Артикул производителя:
- VMTSC40-20-M8-55-S/2PK
- Краткое описание:
- STUD & HOLE VIBRATION MOUNT PACK
- Size / Dimension :
- 1.575" Dia (40.00mm)
- Thickness :
- 0.787" (20.00mm)