VMS60-20-M10-55-S
- Артикул производителя:
- VMS60-20-M10-55-S
- Краткое описание:
- FEMALE RUBBER BUMPER
- Size / Dimension :
- 2.362" Dia (60.00mm)
- Thickness :
- 0.787" (20.00mm)