VMS51-19-3/8-55-Z/5PK
- Артикул производителя:
- VMS51-19-3/8-55-Z/5PK
- Краткое описание:
- FEMALE RUBBER BUMPER PACK
- Size / Dimension :
- 2.008" Dia (51.00mm)
- Thickness :
- 0.748" (19.00mm)