VMS60-40-M10-55-Z/2PK
- Артикул производителя:
- VMS60-40-M10-55-Z/2PK
- Краткое описание:
- FEMALE RUBBER BUMPER PACK
- Size / Dimension :
- 2.362" Dia (60.00mm)
- Thickness :
- 1.575" (40.00mm)