VMTSC25-19-1/4-55-Z/10PK
- Артикул производителя:
- VMTSC25-19-1/4-55-Z/10PK
- Краткое описание:
- STUD & HOLE VIBRATION MOUNT PACK
- Size / Dimension :
- 0.984" Dia (25.00mm)
- Thickness :
- 0.748" (19.00mm)