TCSD-05-D-04.01-01-F-R
- Артикул производителя:
- TCSD-05-D-04.01-01-F-R
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Length :
- 0.334' (101.85mm, 4.01")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)