TCSD-05-D-03.75-01-F-R
Артикул производителя:
TCSD-05-D-03.75-01-F-R
Краткое описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Length :
0.313' (95.25mm, 3.75")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)