TCSD-05-D-02.02-01-F-P10
- Артикул производителя:
- TCSD-05-D-02.02-01-F-P10
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.168' (51.31mm, 2.02")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)