TCSD-05-D-02.07-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-05-D-02.07-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.173' (52.58mm, 2.07")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)