TCSD-04-D-04.72-01-F-N
Артикул производителя:
TCSD-04-D-04.72-01-F-N
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key
Length :
0.393' (120.00mm, 4.72")
Number of Positions :
8
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)