TCSD-05-S-07.50-01-F-N
Артикул производителя:
TCSD-05-S-07.50-01-F-N
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key
Length :
0.625' (190.50mm, 7.50")
Number of Positions :
10
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)