TCSD-05-S-05.25-01-F
- Артикул производителя:
- TCSD-05-S-05.25-01-F
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Length :
- 0.437' (133.35mm, 5.25")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)