TCSD-05-S-04.72-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-05-S-04.72-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.393' (120.00mm, 4.72")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)