M0564-35-S-12
Артикул производителя:
M0564-35-S-12
Краткое описание:
METRIC ROUND SPACERCLEAR ZINC6MM
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.146" (3.70mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm)
Length - Overall :
1.378" (35.00mm)