FFSD-25-S-06.02-01-N-RW-RN1
- Артикул производителя:
- FFSD-25-S-06.02-01-N-RW-RN1
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.502' (152.91mm, 6.02")
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)