FFSD-25-D-18.00-01-F-N
Артикул производителя:
FFSD-25-D-18.00-01-F-N
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
3.00µin (0.076µm)
Length :
1.50' (457.20mm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)