FFSD-25-D-16.00-01-F-N-D04
- Артикул производителя:
- FFSD-25-D-16.00-01-F-N-D04
- Connector Type :
- Socket to Socket (3)
- Contact Finish Thickness :
- 3.00µin (0.076µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 1.33' (406.40mm)
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)