FFSD-17-D-31.50-01-N-D16-O
- Артикул производителя:
- FFSD-17-D-31.50-01-N-D16-O
- Connector Type :
- Socket to Socket (3)
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 2.62' (800.10mm)
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)